Miło nam, że chcesz nas poznać!

Zacznijmy od tego, co u nas najważniejsze - od ludzi. Poznaj nasz fantastyczny Zespół Zarządzający:

 

Paulina Romaniszyn

 

Odpowiadam za oddział firmy STADA POLSKA, co w praktyce oznacza odpowiedzialność za Pracowników, wizję i strategię firmy w Polsce na najbliższe lata oraz realizacje stawianych celów.

Więcej o mnie

Krzysztof Lipiński

 

Moją rolą jest „ogarnięcie” wszelkich tematów związanych z P&L, BS, CF, NWC, FS, ACT, BUD, FC, LO, LTP, TP, ICP, GS, NS, G2N, D&R, GP, GM, OPEX, EBITDA, EBIT, PBT, PAT, CIT, VAT, WHT, DAC6, CRISAM, IFRS, PAS, 1-OFF, MBR, LTS, BCS, SAP, FTEs, HC, BC, NPV, ROI, IRR, CAGR, WACC, PO, M&A, oczywiście wszystko ASAP :D

Więcej o mnie

Magdalena Marzec

 

Moją rolą w STADA jest zarządzanie całym działem OTC – wyznaczanie wraz z Zespołem strategii marketingowych, podejścia komunikacyjnego do Klienta oraz tworzenie i nadzorowanie planów promocji w aptekach i w gabinetach dla Zespołu KAS i dla Reprezentantów.

Więcej o mnie

Kamila Grabska

 

W STADA Poland pełnię funkcję Dyrektora Promocji RX. Na co dzień, odpowiadam za Zarządzanie Zespołem Promocji oraz realizację strategii dla wielu marek, szczególnie z obszaru leczenia bólu przewlekłego i ostrego.

Więcej o mnie

 

Agnieszka Granas

 

W tej firmie cenię przede wszystkim możliwość bycia sobą – ‘Be Yourself’, przy jednoczesnym realizowaniu codziennych wyzwań.

Więcej o mnie

Joanna Nowicka

 

W STADA odpowiadam za dystrybucję nie tylko w aspekcie zaopatrywania głównych dystrybutorów, ale również rozumianą jako współpracę z największymi sieciami aptek w Polsce.

Więcej o mnie

 

Grażyna Bossy

 

Jestem kierownikiem hurtowni farmaceutycznej STADA PHARM. Odpowiadam za uruchomienie i prowadzenie Hurtowni Stada w Polsce. Nadzoruję także wdrożenie i stosowanie systemu jakości, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

Więcej o mnie

Rafał Ludwikowski

 

W STADA Polska piastuję stanowisko Dyrektora Marketingu RX i Portfolio STADA. W praktyce odpowiadam za zarządzanie Zespołem Marketingu RX, strategię i taktykę BU RX.

Więcej o mnie

 

Kamil Żarłok

 

W STADA zajmuję stanowisko Dyrektora Działu Medyczno-Regulacyjnego. Wraz z zespołem odpowiadam za obszary: Regulatory, Vigilance, Quality, Medical oraz Compliance.

Więcej o mnie

Jarosław Lisiecki

 

Odpowiadam za zapewnienie dostępności oferty asortymentowej przy jednoczesnym minimalizowaniu poziomu zapasu i utrzymywaniu efektywności operacyjnej w zakresie całego łańcucha dostaw.

Więcej o mnie