Miło nam, że chcesz nas poznać!

Zacznijmy od tego, co u nas najważniejsze - od ludzi. Poznaj nasz fantastyczny Zespół Zarządzający:

 

Paulina Romaniszyn

 

Odpowiadam za oddział firmy STADA POLSKA, co w praktyce oznacza odpowiedzialność za Pracowników, wizję i strategię firmy w Polsce na najbliższe lata oraz realizacje stawianych celów.

Więcej o mnie

Krzysztof Lipiński

 

Moją rolą jest „ogarnięcie” wszelkich tematów związanych z P&L, BS, CF, NWC, FS, ACT, BUD, FC, LO, LTP, TP, ICP, GS, NS, G2N, D&R, GP, GM, OPEX, EBITDA, EBIT, PBT, PAT, CIT, VAT, WHT, DAC6, CRISAM, IFRS, PAS, 1-OFF, MBR, LTS, BCS, SAP, FTEs, HC, BC, NPV, ROI, IRR, CAGR, WACC, PO, M&A, oczywiście wszystko ASAP :D

Więcej o mnie

Agnieszka Granas

 

W tej firmie cenię przede wszystkim możliwość bycia sobą – ‘Be Yourself’, przy jednoczesnym realizowaniu codziennych wyzwań.

Więcej o mnie

Magdalena Marzec

 

Moją rolą w STADA jest zarządzanie całym działem OTC – wyznaczanie wraz z Zespołem strategii marketingowych, podejścia komunikacyjnego do Klienta oraz tworzenie i nadzorowanie planów promocji w aptekach i w gabinetach dla Zespołu KAS i dla Reprezentantów.

Więcej o mnie

Rafał Ludwikowski

 

Piastuję stanowisko Dyrektora Działu RX i Portfolio STADA. W praktyce  odpowiadam za zarządzanie Zespołem Sprzedaży i Marketingu STADA RX, strategię i taktykę BU RX, jak również za decyzje dotyczące wprowadzania na rynek polski produktów z portfela STADA oraz za negocjacje z Komisją Ekonomiczną Ministerstwa Zdrowia warunków refundacji wybranych leków RX.

Więcej o mnie

 

Wojciech Lewiński

 

W STADA Polska zajmuję stanowisko Dyrektora Działu Szpitalnego. Moją rolą jest zarządzanie zespołem KAM oraz zapewnienie dostępności specjalistycznych leków generycznych, biopodobnych w kanale szpitalnym tak, aby każdy pacjent w Polsce miał dostęp do nowoczesnej i kosztowo efektywnej dla płatnika terapii.

 

Więcej o mnie

Grażyna
Bossy

 

Jestem kierownikiem hurtowni farmaceutycznej STADA PHARM. Odpowiadam za uruchomienie i prowadzenie Hurtowni Stada w Polsce. Nadzoruję także wdrożenie i stosowanie systemu jakości, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

Więcej o mnie

Magdalena Glinka-Mizielińska

 

W STADA Polska jako Dyrektora Supply Chain odpowiadam za zapewnienie dostępności produktów STADA do sprzedaży przy jednoczesnym minimalizowaniu   poziomu zapasu i utrzymywaniu efektywności operacyjnej w zakresie całego łańcucha dostaw. Jestem również odpowiedzialna za Dział Customer Service, który zajmuje się realizacji zamówień od klientów i ich pełną obsługą.

Więcej o mnie

Karol
Kobyliński

 

Zajmuję stanowisko Dyrektora Działu Medyczno-Regulacyjnego. Wraz z zespołem odpowiadam za obszary: Regulatory Affairs, Pharmacovigilance, Quality Assurance, Medical Information oraz Business Development & Portfolio Management. Na co dzień współpracuję z zespołem inspirujących ludzi, których zaangażowanie oraz wartości tworzą świetną atmosferę, a tym samym przyczyniają się do budowania kultury wzrostu i wyników STADA Poland.

Więcej o mnie