Naszą Misją - Twoje Zdrowie

STADA została założona w 1895 roku w Dreźnie, jako stowarzyszenie farmaceutów. Dziś jest wielkim międzynarodowym koncernem, dzięki wzrostowi organicznemu jak i serii akwizycji.

W Polsce historia STADA zaczyna się w 2004 od założenia polskiego oddziału firmy Grünenthal, który w 2012 przekształcił się w STADA Poland. W ostatnim czasie STADA, zarówno globalnie i w Polsce przeszła szereg znaczących zmian i weszła na ścieżkę dynamicznego rozwoju.

Najnowsze ważne zdarzenia na rynku polskim to przejęcie firmy Walmark, przejęcie marek Cholinex, Orofar i Venoruton od GSK, a także Nizoralu od grupy Johnson & Johnson. Wszystkim zmianom przyświeca idea ONE STADA – jesteśmy jedną firmą, mimo różnych historii i różnych początków.         

 

Misją STADA jest dbanie o ludzkie zdrowie jako partner godny zaufania.

Dbamy o zdrowie pacjentów, dostarczając im leki i suplementy najwyższej jakości, ale także o naszych pracowników, zapewniając im nie tylko bezpieczne warunki pracy, ale także stawiając na pierwszym miejscu ich dobre samopoczucie i równowagę między pracą a życiem osobistym.

 Nasze Wartości

Cztery kluczowe wartości STADA pozwalają firmie rozwijać się w harmonijny sposób i osiągać nawet najbardziej ambitne cele.        

Integrity

Wszyscy razem i każdy z osobna postępujemy etycznie, zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy i standardami zewnętrznymi. Naszymi działaniami kierują otwarta komunikacja i szacunek.

Entrepreneurship

Wszyscy razem i każdy z osobna kreujemy nowe pomysły i działania, których celem jest osiągnięcie wzrostu i zwiększenie wartości Firmy.

Agility

Wszyscy razem i każdy z osobna jesteśmy otwarci na nowe wyzwania w Firmie, prowadzące także do osobistego rozwoju.

One STADA

Wszyscy razem i każdy z osobna działamy w najlepszym interesie całej firmy, aby budować jedną firmę STADA odnoszącą sukcesy.