Agnieszka Granas

Pełnię rolę Dyrektora Personalnego dla   Polski

W tej firmie cenię przede wszystkim   możliwość bycia sobą – ‘Be Yourself’, przy jednoczesnym realizowaniu codziennych wyzwań. Stada to także możliwość kreowania rozwiązań i realny wpływ na to, w jakim kierunku firma się rozwija zarówno biznesowo, jak również ludzko.

19 lat doświadczenia zawodowego zarówno po stronie businessowej, jak i HR nauczyły mnie pokory, ale i odwagi w  działaniu. Pracowałam w różnych firmach i sektorach, pełniąc szereg ról w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w Polsce i za granicą. Praca strategiczna oraz umiejętność przełożenia strategii na działanie taktyczne to kompetencje, które są częścią mojej codziennej pracy. Doświadczenie, które udało mi się zdobyć w czasie mojej kariery zawodowej, pomaga mi w prowadzeniu businessu w sposób odpowiedzialny i dojrzały przy zachowaniu szacunku i z atencją na człowieka.

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym jest dla mnie czymś obowiązkowym dla zdrowego funkcjonowania. W czasie gdy nie pracuję, poświęcam się wraz z mężem naszej wspólnej pasji jaką jest jeździectwo. Stajnia to nasz drugi dom.  Poza tym nie pogardzę dobrą książką, czy filmem oraz bardzo lubię podróżne te małe i te duże w myśl zasady – podróże kształcą - a ja uwielbiam się rozwijać.