Kamil Żarłok

Zajmuję stanowisko Dyrektora Działu   Medyczno-Regulacyjnego. Wraz z zespołem   odpowiadam za obszary: Regulatory, Vigilance, Quality, Medical oraz Compliance.

Cenię sobie tutaj przede wszystkim ludzi, mamy naprawdę świetny i wspierający się zespół. Dodatkowo, podoba mi się różnorodne portfolio produktowe, zarówno w obszarze OTC, jak i Rx. STADA w związku z dynamicznym rozwojem to również miejsce, gdzie wszyscy pracownicy mają możliwość pracy z różnorodnymi projektami w międzynarodowym środowisku,  a to daje cenną możliwość rozwoju osobistego. Dla mnie wyzwania zawodowe to coś na zwracam szczególną uwagę.

W branży farmaceutycznej pracuję od 15 lat i posiadam bardzo bogate doświadczenie z szeroko pojętego obszaru Medical. Zajmowałem różne stanowiska w małych i dużych przedsiębiorstwach, prowadziłem też własną firmę doradczą. Najważniejsze doświadczenia to Pierre Fabre Polska jako Dyrektor ds. Jakości, Regulacji, Nadzoru nad Bezpieczeństwem Farmakoterapii i Informacji Medycznej, czy Walmark Polska jako Menedżer ds. Medycznych i Regulacji, inne to Vitis Pharma, Jelfa i Teva Polska. Będąc freelancerem, byłem zaangażowany w wiele cross-funkcjonalnych międzynarodowych projektów m.in. dla firm Asphalion, Vemedia czy ROVI. Z wykształcenia jestem farmaceutą oraz menadżerem jakości, a także certyfikowanym audytorem wewnętrznym.

Czas wolny spędzam z rodziną na wspólnych wyjazdach lub wycieczkach. Gdy czasu mam trochę więcej, uprawiam kolarstwo szosowe lub triatlon. Uwielbiam również kino a także książki o tematyce sportowej lub psychologicznej.