Nowe Biuro STADA Poland

  • 28.05.2021

Gdy w marcu 2020 STADA i Walmark się połączyły, nasi pracownicy znaleźli się w sytuacji, w której pracowali w trzech różnych lokalizacjach: w biurze Stada w Piasecznie oraz biurach Walmark w Warszawie i w Sosnowcu. Paulina Romaniszyn, po objęciu funkcji Dyrektora Generalnego we wrześniu 2020, postawiła sobie za cel stworzyć jedno miejsce pracy dla wszystkich - zgodnie z hasłem „One STADA”.

 

Z kilku różnych propozycji został wybrany nowo wybudowany kompleks The Park Warsaw przy lotnisku Okęcie. Jest to nowoczesny, „samowystarczalny” kampus ze sklepem spożywczym, restauracjami, fitness clubem i nawet przedszkolem!  Jeśli chodzi o samo biuro, zajęliśmy ponad 700 m2 powierzchni, która została zaaranżowana w industrialnym stylu, lecz jednocześnie z ciepłymi i przyjaznymi elementami, jak chociażby kuchnia w ciepłej kolorystyce z siedziskami w klimacie retro, czy duża ilość żywej zieleni w pomieszczeniach.

 

Oficjalne otwarcie nowej siedziby nastąpiło 24 maja. Na otwarciu, oprócz wszystkich pracowników biurowych, było także kilkoro osób ‘z terenu’. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem pięknie urządzonej przestrzeni. Co bardziej niecierpliwi, rozpakowywali pudła i rozstawiali przywiezione rzeczy na półkach, aby jak najszybciej poczuć się jak u siebie.  

 

Oczywiście, był szampan, przecięcie wstęgi, wspólny lunch i integracja: w końcu dla niektórych była to pierwsza okazja do poznania kolegów z innych biur!