STADA partnerem generalnym Gali Neuca

  • 20.09.2021

13-14 września  2021 w warszawskim hotelu Hilton odbyła się coroczna Gala Farmaceuty organizowana przez największą hurtownię farmaceutyczną NEUCA.

W tym roku Firma STADA Poland objęła patronat nad tym wydarzeniem, zostając jego Partnerem Generalnym.

Status ten dał nam szeroki wachlarz możliwości prezentacji zarówno jako OneSTADA  ale w szczególności zaprezentowania topowych marek z Naszego portfela.

Wydarzenie odwiedziło 280 właścicieli prawie 1 000 aptek, duża część z nich zatrzymała się na dłuższą bądź krótszą chwilę przy naszym okazałym stoisku. Do naszej strefy na targach przyciągała klientów nie tylko doskonała oferta handlowa, ale także poczęstunek w postaci przyrządzanych w widowiskowy sposób lodów molekularnych, tworzonych na oczach widzów przy wykorzystaniu świeżych owoców oraz ciekłego azotu..

W części wieczornej wszystkich gości Gali w imieniu firmy STADA, powitała Pani Prezes Paulina Romaniszyn. Strudzeni negocjacjami goście mogli odpocząć na komfortowych sofach naszego stoiska, które specjalnie udostępniliśmy także w części wieczornej.

Wydarzenie to zaowocowało licznymi kontraktami, ale przede wszystkim możliwością osobistego poznania naszych Klientów i zbudowania długofalowej relacji.